Nowenna pompejańska - kompendium

Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o różańcu i nowennie nie do odparcia. Wyczerpująca, pięknie wydana, a zarazem najtańsza propozycja książkowa tego typu! Książka omawia bliższe i dalsze zagadnienia związane z nowenną pompejańską.

Przeczyta o publikacji

Nabożeństwo dwudziestu sobót

Ta książka zmieniła myślenie współczesnych o różańcu. Dlatego wskazał ją Jan Paweł II w "Liście o różańcu" jako tę, która pogłębiła ducha medytacyjnego i kontemplacyjnego różańca. Jest to też ksiązka, która dzięki settysięcznym nakładom jeszcze za życia Bartola Longo, w znacznej mierze finansowała budowę sanktuarium w Pompejach. Jest z nią też związana pewna wizja…

Przeczyta o publikacji

Miesiąc ku czci św. Józefa

Błogosławiony Bartolo Longo to nie tylko pierwszy apostoł nowenny pompejańskiej, lecz także wielki orędownik św. Józefa. Pod wpływem spektakularnego cudu dokonanego w Pompejach za wstawiennictwem tego świętego, który został opisany w niniejszej książce, Bartolo postanowił zbudować ołtarz na Jego cześć i napisać specjalne nabożeństwo do św. Józefa.

Przeczyta o publikacji

Modlitwa z wiarą

Błogosławiony Bartolo Longo, poza ogromnym zaangażowaniem na rzecz sanktuarium w Pompejach i dzieł miłosierdzia, był cenionym autorem nabożeństw. Osiągnęły one nakłady setek tysięcy egzemplarzy i towarzyszą wiernym na całym świecie już od półtora wieku.

Przeczyta o publikacji

Strona wykorzystuje ciasteczka do celów statystycznych oraz komentarzy na blogu