Nabożeństwo dwudziestu sobót

Ta książka zmieniła myślenie współczesnych o różańcu. Dlatego wskazał ją Jan Paweł II w "Liście o różańcu" jako tę, która pogłębiła ducha medytacyjnego i kontemplacyjnego różańca. Jest to też ksiązka, która dzięki settysięcznym nakładom jeszcze za życia Bartola Longo, w znacznej mierze finansowała budowę sanktuarium w Pompejach. Jest z nią też związana pewna wizja…


Otóż Marianna de Fusco, żona bł. Bartola Longo, autora niniejszej książki i wraz z nim założycielka świątyni Królowej różańca Świętego w Pompejach, po żarliwej modlitwie przeżyła widzenie Matki Bożej Pompejańskiej i usłyszała następujące słowa:


„Praktykujcie piętnaście sobót, a otrzymacie wielkie łaski.”


Czyż te słowa nie są skierowane także do nas? – Owszem, bo wszędzie tam, gdzie praktykuje się to nabożeństwo, wierni otrzymują łaski duchowe i materialne. Maryja wzywana w nabożeństwie jako Królowa Różańca z Pompejów czyni wielkie cuda!


Być może potrzebujesz szczególnej łaski? Może znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej? Nabożeństwo to, wzbogacone o tajemnice światła, wzbudzi w Tobie nadzieję, że nasza Niebiańska Orędowniczka także do Ciebie przyjdzie z pomocą, obdarzając potrzebnymi łaskami! Oddaj się w opiekę Matki Bożej Pompejańskiej przez odprawienie nabożeństwa, którego autorem jest sam bł. Bartolo Longo!


Książka jest dostępna w oprawie miękkiej i twardej.


Zobacz fragment w PDFWydawca Rosemaria
ISBN 9788363110628
Liczba stron 344
Autor Bartolo Longo
Dodatki Kolorowe zdjęcia lub obrazki
Format 12×16,5
Oprawa Miękka
Papier Uszlachetniony

Strona wykorzystuje ciasteczka do celów statystycznych oraz komentarzy na blogu