Różaniec i miłosierdzie

Książka biograficzna, a z nią płyta DVD i dwa filmy – fabularny i dokumentalny. Niech ich obejrzenie pomoże nam poznać tajemnicę świętości tego człowieka i ukazać nam jego życie jako wzór dla nas.


Dylogia opisująca tajemnice świętości człowieka, którego Jan Paweł II nazwał wzorem dla świeckich katolików. Do książki biograficznej o bł. Bartolu Longo dołączone są aż dwa filmy:


Pierwszy, fabularny stworzony został przez duchowego wychowanka Bartola – Rafaela Vitaglianiego. To film kostiumowy, dobrze oddający klimat czasów bł. Bartola i jego wspaniałe zaangażowanie na rzecz Kościoła i potrzebujących.


Drugi, film dokumentalny, ukazuje dzieła bł. B. Longa w Pompejach i miejsca z nim związane. O błogosławionym mówią zarówno ks. bp Tommaso Caputo, jak i zaangażowani świeccy. Pokazujemy piękne uroczystości jakie odbywają się w Pompejach na cześć założyciela Sanktuarium Królowej Różańca i pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej. Niech ten film pomoże nam poznać tajemnicę świętości tego człowieka i ukazać nam jego życie jako wzór dla nas.


Książkę z DVD można zamówić w Księgarni Rosmeria.


film-bartolo-longo

Miesięcznik Egzorcysta oraz dwumiesięcznik "Królowa Różańca Świętego"
Dane
Dane
Wydawca Rosemaria
ISBN 9788363110505
Liczba stron 34
Długość nagrania 1h40'
Dodatki Kolorowe zdjęcia lub obrazki, Płyta CD/DVD/mp3
Format A5
Oprawa Twarda
Papier Uszlachetniony

Strona wykorzystuje ciasteczka do celów statystycznych oraz komentarzy na blogu